У Києві водіїв масово штрафують за паркування авто у подвір'ях

У Києві водіїв масово штрафують за паркування авто у подвір'ях

Однак, це не зовсім законно.

У Києві водіїв почали штрафувати за паркування автомобіля в подвір'ях.

Про це йдеться на Facebook-сторінці "Київ Паркувальний".

Зазначимо, що працівники Управління (Інспекції) з паркування Департаменту транспортної інфраструктури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) здійснили виїзд на територію Святошинського району з метою перевірки дотримання водіями заборони щодо паркування на газонах, клумбах та інших озеленених територіях.

Як наслідок, були оштрафовані власники автомобілів, що припарковані у дворах жилих будинків не на асфальті.

Так, відповідно до пункту 15.10 Правил дорожнього руху, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 10.10.2001 № 1306, зі змінами та доповненнями, стоянка транспортних засобів на газонах забороняється.

Згідно з правилами дорожнього руху газон — це ділянка однорідної території із дерновим покривом, який штучно створюється шляхом посіву і вирощування дерноутворювальних трав (переважно багаторічних злаків) або одернування.

Звісно, подібні штрафи є незаконними і їх потрібно оскаржувати у суді. Проте це непроста процедура і скоріш за все більшість автовласників вирішить, що дешевше такий штраф заплатити. Але ж від цього проблема з наявністю місць для паркування не вирішиться, а вірогідність отримати такий штраф ще раз значно зросте.

Раніше водіям нагадали, який передбачено штраф за паркування авто на місцях для осіб із інвалідністю.

Повʼязані теми:

Наступна публікація