Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Спортивна зона розташована біля низки престижних ресторанів.

На вихідних у Києві на баскетбольному майданчику у Пушкінському парку зрізали кільця та перетворили його на стихійну стоянку.

Про це повідомляє "БезТабу" із посиланням на публікацію у Facebook одного із місцевих жителів.

У повідомленні зазначається, що поблизу Пушкінського парку, який розташований на Шулявці,  зведено чимало ресторанів, гості яких і паркуються тут.

"Йдучи на зустріч побажанням ледачих власників елітних авто, адміністрація прийняла рішення "віджати" під парковку баскетбольний майданчик", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що у спортивній зоні не лише зрізали баскетбольні кільця на щитах, але й уже розграфили асфальт під паркомісця.

Відзначимо, що баскетбольний майданчик в Пушкінському парку - культове місце для аматорського спорту, там проводяться змагання і збираються київські баскетболісти.

Зрізають кільця на майданчику вже не вперше, проте ентузіасти за свій рахунок відновлюють щити. Виявилося, що протистояння триває вже досить давно.

Нагадаємо, що у Києві почали повноцінно працювати інспектори з паркування. Наразі патрулювати вулиці буде близько 10 інспекторів. Натомість уже до кінця 2019 року їхня кількість зросте до 90-100 осіб.

ВідеоАнтон Пшеничний нагадав правила дорожнього руху для велосипедистів

  19 квітня - День велосипеда. Сьогодні в Києві стартував флешмоб "Велосипедом на роботу". Наш колега Антон Пшеничний – велосипедист. Ось вже 2 роки, незалежно від погоди та пори року, він добирається на роботу велосипедом! Щодня він долає на ровері мінімум 20 км. У прямому включені Антон нагадав правила дорожнього руху для велосипедистів та розповів про переваги їзди на велосипеді. 

Антон Пшеничний нагадав правила дорожнього руху для велосипедистів

Залиште свій коментар

Вибір редакції