У Києві зростає кількість велосипедних доріжок: де саме вони з'явилися

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
У Києві зростає кількість велосипедних доріжок: де саме вони з'явилися

КМДА

Інфраструктура для двоколісного транспорту розширюється.

У Києві стає все більше велосипедних доріжок.

Про це повідомив заступник голови КМДА Олександр Густєлєв.

Так, за його словами, кількість вулиць із влаштованою велоінфраструктурою істотно розширилася.

"Лише за останній час "своїми" для велосипедистів стали вулиці Олеся Гончара, Героїв Севастополя і Гарматна. Так, велосмуга на вулиці Олеся Гончара приєдналась до наявних велосмуг на вулицях Ярославів Вал і Рейтарській, і таким чином разом із велоінфраструктурою на вулицях Коцюбинського, Липинського і Золотоворітській наразі вже створено з’єднану велосипедну мережу між площею Перемоги, Львівською площею, Золотими Воротами та вулицею Велика Житомирська", - зазначив Густєлєв.

Окрім того, нещодавно на регульованому перехресті вулиць Олеся Гончара та Ярославів Вал була влаштована перша у столиці лівоповоротна велосипедна зона очікування з віднесеною вперед стоп-лінією, що покращує видимість велосипедистів під час поворотів ліворуч, перелаштування та маневрів на перехресті.

Заступник голови Київської міської державної адміністрації також повідомив, що нові велосмуги з’явилися і на житловому масиві Відрадний: на вулиці Гарматній роботи завершено – наявну велосмугу продовжили до проспекту Любомира Гузара. А на вулиці Героїв Севастополя, де окрім велосмуги  влаштували острівці безпеки, – роботи з нанесення дорожньої розмітки попереду.

"Велосипедні смуги завдовжки 1,6 км на вулиці Героїв Севастополя та 1 км на вулиці Гарматній сполучать б-р Вацлава Гавела з велосипедною доріжкою на проспекті Любомира Гузара, яким проходить магістральний велосипедний маршрут "Борщагівка – Центр".

Таким чином у цьому районі в єдину веломережу поєднаються проспект Любомира Гузара, вулиця Героїв Севастополя, вулиця Академіка Стражеска, вулиця Академіка Білецького та вулиця Гарматна. Крім того, завершуються роботи з будівництва велосипедної доріжки на вулиці Борщагівській між Індустріальним та Повітрофлотським шляхопроводами", – проінформував Густєлєв.

Він також додав, що цими вихідними також були завершені роботи з влаштування двосторонньої велосипедно-пішохідної доріжки довжиною 2,4 км на вулиці Сім’ї Кульженків в Оболонському районі. Як і на вулиці Героїв Севастополя, роботи з підвищення безпеки дорожнього руху на цій вулиці проводились комплексно – влаштована не тільки велоінфраструктура, а й три нові острівці безпеки.

У найближчих планах влаштування велосипедних смуг на вулицях Григорія Сковороди і Стрітенській – там вже встановлені дорожні знаки та найближчим часом буде нанесена дорожня розмітка. Також для зручності велосипедистів у всіх районах Києва продовжують встановлювати велопарковки.

Раніше розповідалося про те, що в Києві знизили швидкість для прокатних самокатів.

Наступна публікація