У Комітеті Ради пішли на поступки "євробляхерам"

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Профільний Комітет рекомендує депутатам подовжити період розмитнення на 90 днів.

Комітет з питань податкової та митної політики Верховної Ради одноголосно рекомендував нардепам подовжити період розмитнення "євроблях" до 21 серпня цього року. Таким чином термін, у разі ухвалення змін, збільшиться зі 180 до 270 днів.

За словами голови Комітету Ніни Южаніної, на подовженні терміну з розмитнення автомобілів наполягали власники "євроблях", більшість з яких, нібито, наразі перебувають за кордоном на заробітках, щоб спромогтись легалізувати авто в Україні.

Запропоновані зміни мають бути внесені до закону 2612 від 23.11.2018 року. Правки розглянуть у пакеті з законопроектом 8371.

У тому разі, якщо 8371 у Раді не ухвалять загалом, то відповідну норму, яка стосується "євроблях" додадуть до законопроекту про "Індустріальні парки". Обидва проекти планується розглянути сьогодні, 16 травня, на вечірньому засіданні парламенту. Разом з тим пропозиція про 50% знижку на акциз під час розмитнення авто не була підтримана.

Засідання комітету

Опубликовано Авто Евро Сила Четверг, 16 мая 2019 г.

Нагадаємо, що власники "євроблях" обіцяють наймасштабніший пікет під Радою. Активісти готуються перевершити самих себе.

Відео"Євробляхери" протестують проти штрафів за порушення митних правил

І знову вони в урядовому кварталі. Тепер власники машин з іноземною реєстрацією протестують проти штрафів, що чекають на них уже з 24 травня. За порушення митних правил із власників автомобілів із єврономерами можуть стягувати до 170 тисяч гривень. Може дійти навіть до конфіскації.  

"Євробляхери" протестують проти штрафів за порушення митних правил

Залиште свій коментар

Вибір редакції