Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Львові представили раритетний Citroen, який був першим таксі 1929 року

Автомобіль перевезли із Парижу.

У Львів представили раритетний Citroen Berline Lux, який був одним із перших міських таксі 1929 року.

Про це йдеться у сюжеті "ТСН.Ранок".

Зазначається, що львівське подружжя купило імените авто у пари з Парижу. Далі була клопітка процедура перевезення антикварної машини до України, а також косметичний ремонт автівки. Нові власники перефарбували Citroen і поміняли обшивку: підбирали матеріали згідно з каталогами 20-тих років та історичними фактами.

Автомобіль презентували на святкуванні першої річниці створення Львівського музею техніки "Ретро-гараж", який міститься у старому трамвайному депо.

Зі слів власниці, ця модель випускалася тільки рік, а всього було випущено три тисячі екземплярів. Привезена машина на ходу і вона приїхала в музей з гаража власним ходом.

Відео У Львові презентували авто, яке було першим таксі у 1929 році

Citroen Berline Lux 1929 року львівське подружжя купило у пари з Парижу. Далі була клопітка процедура перевезення антикварної машини в Україну, а також косметичний ремонт автівки. Автомобіль презентували на святкуванні першої річниці створення Львівського музею техніки "Ретро гараж", який міститься у старому трамвайному депо.  

У Львові презентували авто, яке було першим таксі у 1929 році

Нагадаємо, що Bentley відбудує культову модель за технологією минулого століття. Оригінальні деталі відсканують, а копії будуть виготовляти на старовинних прес-формах.

Залиште свій коментар

Вибір редакції