У Мінрегіоні пропонують будувати лише безпечні однорівневі розвороти на трасах

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Вони мають певні відмінності від нинішніх - небезпечних.

В Україні пропонують робити обов’язковим будівництво безпечних лівих поворотів в одному рівні на трасах.

Видозмінені розвороти дозволять знизити кількість аварій та затори, пише заступник міністра регіонального розвитку Лев Парцхаладзе на своїй сторінці у Facebook.

За словами чиновника, від нинішніх небезпечних вони відрізняються додатковою смугою з лівого боку, яка буде доступна насамперед тим, хто розвертається. Це можна реалізувати за рахунок ширших відбійників у місцях розворотів.

Парцхаладзе переконує, що оновлені ліві розвороти дозволять на 50% зменшить кількість ДТП на цих ділянках руху на трасах. Також це зменшить затори, а ще загалом підвищиться безпека руху.

Однорівневі безпечні розвороти пропонується облаштовувати на дорогах із трафіком менше, ніж 11 тисяч автівок на добу. Траси з більшим трафіком і надалі пропонується обладнувати багаторівневими розв’язками і розворотами.

БЕЗПЕЧНІ ЛІВІ ПОВОРОТИ НА ТРАСАХ - важлива пропозиція змін у ДБН щодо доріг загального користування. Ліві повороти...

Опубликовано Lev Partskhaladze Вторник, 14 мая 2019 г.

Нагадаємо, що у Мінрегіоні пропонують укладати дороги з геосинтетикою. Зазначені добавки дозволять до 20% зміцнити дорожнє покриття, до 30% підвищити строк його служби і загалом знизити утворення можливих дефектів на дорогах.

ВідеоПоліція збільшила кількість радарів TruCam на дорогах

Кількість радарів, якими поліцейські фіксують швидкість збільшать до 100. Якщо раніше на скорогонів полювали переважно на трасах, то нині патрульні зробили акцент на містах. Зокрема у 10 населених пунктах TruCam з'являться уперше.  

Поліція збільшила кількість радарів TruCam на дорогах

Залиште свій коментар

Вибір редакції