У Мінрегіоні розповіли, що захистить пішоходів від наїздів у містах

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Нові металеві стовпчики біля пішохідних переходів повинні підвищити безпеку на вулицях.

У містах України планують зробити безпечнішими тротуари перед пішохідними переходами, встановлюючи  на них металеві стовпчики.

Про це написав заступник міністра регіонального розвитку Лев Парцхаладзе у Facebook.

За його словами, такий стандарт у Мінрегіоні планують включити до оновлених державних будівельних норм. Стовпчики повинні підвищити безпеку перехожих, які мають перетинати вулицю "зеброю".

Наразі їх уже встановлюють на деяких вулицях Києва та інших міст. У тому разі, якщо норму ухвалять, стовпці будуть уже обов’язково монтувати біля усіх переходів під час закладення або ремонту покриття.

Парцхаладзе також нагадав, що уже діє аналогічна норма, яка передбачає обов’язкове встановлення захисних стовпчиків на усіх зупинки громадського транспорту.

ОБОВ’ЯЗКОВІ МЕТАЛЕВІ СТОВПЧИКИ НА ТРОТУАРАХ Перед пішохідними переходами для безпеки людей Думаю, багато хто помічав,...

Опубликовано Lev Partskhaladze Вторник, 18 июня 2019 г.

Нагадаємо, що в Україні пропонують змінити покриття біля автобусних зупинок. Нове покриття покликане вирішити низку проблем.

ВідеоХулігани на авто проїхались новим столичним мостом

Відео цієї події виклала як пасажирка авто, так і випадкові перехожі. Сталося це серед білого дня, коли на пішохідному мосту гуляли люди. За кілька годин користувачка інстаграму видалила відео. У мережі обурюються таким вчинком. Поліція твердить, уже встановила особу чоловіка, який був за кермом. Свідків просять зателефонувати 102.    

Хулігани на авто проїхались новим столичним мостом

Залиште свій коментар

Вибір редакції