У Мінрегіоні пропонують проектувати косі пішохідні переходи

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Вони повинні зменшити кількість аварій з перехожими.

В Україні пропонують проектувати косі пішохідні переходи замість тих, що наносять на покриття під прямим кутом до тротуару.

З такою пропозицією виступив заступник міністра регіонального розвитку Лев Парцхаладзе на своїй сторінці у Facebook.

За його словами, такі переходи підвищать видимість пішохода під час перетину вулиці, що знизить ризик наїзду. Також, вважає Парцхаладзе, скошена зебра підштовхує перехожого дивитись у бік автомобіля, що рухається назустріч.

У повідомленні також йдеться, що у Європі більшість переходів наземні, а не підземні, як в Україні. Тим не менш кількість аварій там в рази менша. На думку чиновника, це пов’язано з розумним проектуванням вулиць і доріг. Серед іншого це й облаштування перехресть косими наземними переходами.

Стандарти можуть набути чинності після ухвалення нових державних будівельних норм.

Нагадаємо, що у Мінрегіонів пропонують змінити склад дорожнього покриття. Додавання модифікованих бітумів зробить покриття міцнішим.

ВідеоВідстежувати будівництво та ремонт українських доріг відтепер можна в режимі онлайн

Портал моніторингу дозволяє дізнатися про тендери, фінансування та саме виконання дорожніх робіт. Розробники сайту переконують – в Україні немає безкоштовних доріг. На їх утримання з кожного літра бензину водії сплачують близько 6 гривень у вигляді акцизу. А тому українці мають право знати, хто і як витрачає гроші з дорожнього фонду.  

Відстежувати будівництво та ремонт українських доріг відтепер можна в режимі онлайн

Залиште свій коментар

Вибір редакції