Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У міськраді Києва розповіли про роботи на Шулявському та Подільському мостах

На Шулвський шляхопровід уже використали 390 млн грн.

У Київській міськраді відповіли на найбільш болючі питання жителів столиці стосовно ремонту та будівництва важливих мостів.

Відповіді з’явилися на сторінці Департамент транспортної інфраструктури КМДА у Facebook.

У повідомленні розповіли про деталі будівництва Шулявського мосту. Так, на зведення шляхопроводу уже використано близько 390 млн грн. Наразі повністю демонтовано стару споруду та встановлено 80% буронабивних паль.

Крім того металоконструкції повністю встановлено на прогоні 5-4, а їх уже закуплено у повному обсязі.

Стосовно Подільсько-Воскресенського мосту у КМДА повідомили, що на ньому демонтуються тимчасові опори робочих проходів допоміжних споруд, тривають роботи зі зварювання стиків арки. Крім того ведеться підготовка перед початком більш масштабних будівельних робіт. До кінця 2019 року тут планують відкрити рух через Подільський мостовий перехід.

Згадали у Київській міськраді про ремонт Русанівського мосту. У повідомленні йдеться, що ремонт триває так довго тому, що після початку робіт були відкриті серйозні дефекти, які не були помітні одразу. Шляхопровід збудували 1965 року і після цього жодного разу не реставрували.

При цьому ремонт Русанівського мосту обіцяють завершити до кінця 2019 року.

#запитання_відповідь для вас 1.Чому ремонт Русанівського мосту триває так довго? З початку робіт було виявлено великі...

Опубликовано Департамент транспортної інфраструктури КМДА Понедельник, 10 июня 2019 г.

Нагадаємо, що у Києві ведуть метро на Виноградар. Кличко опублікував відео з будівельного майданчика. Мер Києва переконує, що будівництво йде за планом.

ВідеоТСН дослідила, скільки ще мостів чекають на реконструкцію в Україні

Новий шляхопровід на Шулявці обіцяють відкрити аж через 17 місяців, якщо з його зведенням не зволікатимуть. Водночас своєї черги на ремонт чекають іще тисячі аварійних переправ по всій країні. Їх обіцяють відбудувати впродовж найближчих чотирьох років. А поки водії вимушені ризикувати, щоразу виїжджаючи на небезпечні мости.

ТСН дослідила, скільки ще мостів чекають на реконструкцію в Україні

Залиште свій коментар

Вибір редакції