У містах України почалися масові перевірки маршруток

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Транспорт перевіряють на технічний стан, а також на наявність аптечок, вогнегасників і квитків.

В Україні почалися масові огляди маршруток, у результаті яких перевізників будуть штрафувати або позбавляти ліцензій.

Під час оглядів "УкрТрансБезпека" враховує стан автобуса та умови праці водіїв, пише "Сьогодні".

У повідомленні наголошується, що одна з головних цілей рейдів – знизити кількість ДТП за участю громадського транспорту. Так, щороку міські автобуси потрапляють приблизно у 2,5 тисячі аварій, в яких гине близько 180 людей. Ще близько півтори тисячі отримують травми.

При цьому пасажири, які не отримали квиток, коли сідали в маршрутку, фактично навіть не застраховані. У разі аварії вони не зможуть претендувати на страховку. Це є одним з предметів перевірок, чи видають маршрутники квитки.

Також перевіряються аптечки і вогнегасники. Останні, як правило, виявляються занадто малими для автомобілів цього класу.

Відповідальність за всі порушення несе перевізник. Після розгляду справи інспектори виносять рішення.

"Це може бути, як штрафна санкція, так і попередження про недопущення у подальшому подібних порушень", - каже головний спеціаліст відділу державного контролю київського міжрегіонального управління "УкрТрансБезпеки" Юрій Торохтій.

Крім того, звертають увагу на кількість ДТП, що сталися протягом останніх трьох років, порушення режиму праці та відпочинку водіїв на стан автобусів. Таким чином хочуть запобігти критичним ситуаціям на дорогах.

Нагадаємо, що перевізники влаштували масштабний пікет під Кабміном. Мітингувальники вимагають звільнити деяких чиновників, а також "гармонізувати" законодавство з європейським.

Відео В урядовому кварталі через протест перевізників утворився затор

Транспортний колапс у середмісті столиці. В урядовому кварталі припаркувалися фури та десятки маршруток. Яка причина затору – у сюжеті.  

В урядовому кварталі через протест перевізників утворився затор

Залиште свій коментар

Вибір редакції