У митниці розповіли, коли не штрафують за порушення термінів перебування авто з єврономерами

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Хоча навіть карантин не звільняє від цього.

У Закарпатській митниці розповіли, коли не штрафують за порушення термінів перебування авто з єврономерами.

Про це йдеться в Bloginside.

Насамперед, потрібно в письмовій формі повідомити митний орган про те, що через карантинні обмеження немає можливості вивезти автомобіль у встановлені законом терміни.

У митний орган потрібно також подати документи, що підтверджують дію обставин непереборної сили (карантин) і особисті обставини громадянина.

Зазначається, що це може бути довідка від установи охорони здоров’я, що людина 14 днів перебувала на обов’язковій самоізоляції, так як контактувала з особою з COVID-19.

У цьому разі до митного органу подається письмова заява з проханням продовжити термін тимчасового ввезення автомобіля. Митниця зазвичай продовжує термін ввезення автомобіля, і у разі виїзду з України не буде штрафувати.

Якщо автомобіліст лежав у лікарні, то тоді він повинен подати відповідні документи безпосередньо у разі виїзду з України у пункті пропуску. У цьому випадку теж не штрафуватимуть.

Таким чином, карантин автоматично не звільняє від відповідальності за порушення строків перебування авто на “єврономерах” в Україні. Треба довести, що, наприклад, перебував на обов’язковій самоізоляції або лікувався від коронавірусу в лікарні.

Залиште свій коментар

Вибір редакції