У Раді відтермінували кінець періоду розмитнення "євроблях"

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Строк розмитнення подовжено на 90 днів.

16 травня Верховна Рада ухвалила рішення про подовження терміну розмитнення "євроблях" на 90 днів до 24 серпня 2019 року.

Відповідне рішення підтримало 236 нардепів під час голосування у сесійній залі.

Так, Верховна Рада ухвалила закон, яким відтермінувала запровадження штрафів за перевищення терміну перебування в Україні транспортних засобів з іноземною реєстрацією.

За ухвалення законопроекту "Про внесення змін до Податкового кодексу України у зв`язку з ухваленням Закону України 8371 "Про електронні довірчі послуги", в якому міститься відповідна поправка, проголосували 236 народних депутатів за необхідного мінімуму в 226 голосів.

Тобто первинний термін на розмитнення "євроблях" збільшили зі 180 до 270 днів.

Южаніна визнала, що за ці додаткові 3 місяці вдасться розмитнити незначну кількість авто на іноземній реєстрації.

Раніше юрист розповів, що чекає на власників "євроблях" після завершення терміну розмитнення. Власників авто на іноземних номерах закликають позбутись їх до завершення періоду розмитнення.

Відео"Євробляхери" протестують проти штрафів за порушення митних правил

І знову вони в урядовому кварталі. Тепер власники машин з іноземною реєстрацією протестують проти штрафів, що чекають на них уже з 24 травня. За порушення митних правил із власників автомобілів із єврономерами можуть стягувати до 170 тисяч гривень. Може дійти навіть до конфіскації.  

"Євробляхери" протестують проти штрафів за порушення митних правил

Залиште свій коментар

Вибір редакції