У Раді винесли на порядок денний законопроекти про "євробляхи"

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Друге читання офіційно призначили на 8 листопада.

Сьогодні, 8 листопада, Верховна Рада включила в порядок дений розгляд законопроектів 8487 і 8488, які повинні вирішити питання доступного розмитнення автівок на єврономерах в Україні.

Про це на сторінці "Авто Євро Сила" у Facebook повідомив один із лідерів організації Олег Ярошевич.

Він зазначив, що пікетувальники готові піти на радикальні дії, якщо прийняття законопроектів у тому вигляді, який не відповідатиме очікуванням водіїв "євроблях". Ярошевич пообіцяв спалити свій автомобіль під стінами парламенту.

Варто зазначити, що законопроекти у Раді розглянуть без внесення туди так званих народних поправок. При цьому, відомо, що у них визначено пільговий термін на розмитнення "євроблях".

На сайті Верховної Ради також вказується, що законопректи пройдуть друге читання 8 листопада.

Нагадаємо, що пікетувальники продовжують свій протест в урядовому кварталі та обіцяють залишатись тут поки законопроекти не будут прийняті. Напередодні Комітет Верховної Ради з питань податкової та митної політики рекомендував депутатам остаточно ухвалити значно доступніше розмитнення так званих євроблях.

ВідеоВодії автомобілів з єврономерами влаштували мітинг під стінами ВР

Під стінами Верховної Ради України проходить акція власників автомобілів з єврономерами. Вони вимагають від парламентарів остаточного ухвалення закону про спрощене розмитнення автомобілів з іноземною реєстрацією. В четвер парламентарі планують розглянути закон про розмитнення у другому читанні.

Водії автомобілів з єврономерами влаштували мітинг під стінами ВР

Приєднуйтесь до групи ТСН.Авто у Facebook

Залиште свій коментар

Вибір редакції