Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Раді вирішать, чи варто підвищувати штрафи за порушення ПДР

У Раді вирішать, чи варто підвищувати штрафи за порушення ПДР

У Раді розглянуть важливий законопроект щодо порушень ПДР.

В четвер, 8 листопада, в Україні депутати розглянуть у першому читанні законопроект 7286, який стосується підвищення штрафів за перевищення швидкості, неправильне паркування та за втечу з місця ДТП.

Про це свідчить розклад засідань Верховної Ради України.

Так, за перевищення швидкості більш ніж на 10 км/год, порушення вимог дорожніх знаків та проїзд в недозволених місцях штраф може зрости від 255 до 340 гривень. За телефонні розмови під час кермування – 510 гривень, замість нинішніх 425.

Крім того, за порушення правил дорожнього руху, що спричинило пошкодження транспортних засобів, автомобільних доріг і іншого майна штраф може зрости від 340 гривень до 1190.

За порушення правил зупинки, з перешкоджанням дорожньому руху, так само як і за ненадання переваги у русі аварійно-рятувальним службам, пропонується ввести штраф у розмірі 680 грн. У разі, якщо всі перераховані порушення спричинили створення аварійної ситуації, пропонується штраф 850 грн або позбавлення права керування строком 6-12 місяців.

3400 грн (замість 255 грн) або позбавлення права керування транспортними засобами на 6 місяців або адміністративний арешт на строк від десяти до п’ятнадцяти місяців за втечу водіїв та інших учасників дорожнього руху з місця ДТП, до якої вони причетні.

За керування транспортним засобом особою, яка не має такого права, штраф 10 200 грн, а за керування після позбавлення прав – штраф 20 400 грн. Стягнення в розмірі 40 800 грн. передбачається за повторне порушення протягом року.

Згідно із законопроектом 7286 "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення відповідальності за окремі правопорушення в сфері безпеки дорожнього руху", водій на вимогу поліцейського зобов’язаний буде передати для перевірки документи, а не просто показати.

Нагадаємо, що у Раді з’явився законопроект, який дозволить фотофіксацію порушень. Фотофіксацію планують зробити законною до початку 2019 року.

Залиште свій коментар

Вибір редакції