У Раді зареєстрували нові законопроекти про "євробляхи"

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Нардепам пропонують звільнити від відповідальності громадян, які ввезли "євробляхи" для військових потреб.

Верховній Раді пропонують не штрафувати за "євробляхи" волонтерів, які ввезли не розмитнені автівки для потреб ООС, та військових, які отримали такий транспорт.

Про це йдеться у нових законопроектах 9382 та 9383, які 7 грудня з’явились на сайті Верховної Ради.

Автори законопроектів пропонують звільнити від майбутніх санкцій тих власників "євроблях", які до 25 листопада 2018 передали у встановленому порядку свої авто для потреб ЗСУ, Нацгвардії, МВС, СБУ чи іншим державним формуванням, які безпосередньо беруть участь в АТО/ООС.

Крім того, держорганам пропонують дозволити розмитнювати такі "євробляхи" без будь-яких податків. Загадані норми стосуватимуться лише легковиків (категорія УКТ ЗЕТ 8703). Окрім цього, пропонується усі конфісковані авто (за статтями 470 та 480 МКУ) передавати ЗСУ та іншим підрозділам, які беруть участь у ООС.

Нагадаємо, що митники роз’яснили нові правила для розмитнення "євроблях". Фіскальна служба описала, чого чекати під час розмитнення авто.

Відео Власники "євроблях" залишають свої машини у Польщі, аби не платити мито та заставу

Бум на розмитнення автівок на єврономерах. Власники таких машин відмовилися від блокування кордонів і окупували митниці, аби легалізувати свої авто. У Чернівцях за кілька днів дії нового закону про розмитнення цю процедуру вже пройшли майже 2 сотні власників "євроблях". 

Власники "євроблях" залишають свої машини у Польщі, аби не платити мито та заставу

Залиште свій коментар

Вибір редакції