У Раді знову взялися за "євробляхи": розповідаємо, що пропонують змінити

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Стосується скасування акцизного податку.

У Верховній Раді зареєстрували три законопроєкти щодо доступного розмитнення для автомобілів з єврономерами.

На офіційному сайті Верховної Ради ці законопроєкти були зареєстровані 19-го червня під номерами 3704, 3705 та 3706.

Вони передбачають упорядкування структури акцизного податку та внесення відповідних змін до Податкового та Митного кодексів. Згідно з ними, пропонується звільнити від сплати акцизного податку нові та вживані транспортні засоби від 1 січня 2021 року.

Цими законопроєктами передбачені пільги для власників автомобілів на єврономерах, які вже знаходяться на території України: протягом 180 днів з дня набуття законами чинності вони зможуть розмитнити автомобілі без застосування штрафних санкцій, але за умови сплати всіх митних платежів та добровільної сплати 8,5 тис грн до держбюджету.

Також пропонується звільнити від сплати акцизу вже в 2020 році учасників та ветеранів АТО, які ввозять один легковий автомобіль (або вантажний повною масою до 3,5 тонни, або автобус, або причіп) для особистого користування.

Законопроєкт також передбачає з 1 січня 2021 року для старих авто, що не відповідають нормам Євро-4, ввести проведення техогляду протягом трьох місяців з моменту реєстрації і надалі не рідше одного разу на два роки.

За оцінкою авторів законопроєктів, станом на 1 травня 2020 року в Україні в режимі тимчасового ввезення або транзиту знаходиться 750 тис "євроблях", в тому числі 500 тис - з порушенням термінів та умов цих режимів.

Зазначимо, що у Верховній Раді ще восени 2019 року зареєстрували два законопроєкти про доступне розмитнення авто на єврономерах. Проте їх досі не розглянули.

Залиште свій коментар

Вибір редакції