У Токіо знову заарештували екс-главу Nissan і Renault

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Колишнього керівника звинувачують у недотриманні юридичних зобов'язань.

Токійська прокуратура 21 грудня заарештувала колишнього главу франко-японського автомобільного альянсу Renault - Nissan - Mitsubishi Карлоса Гона.

Про це повідомляє NHK.

За інформацією видання, рішення винесено за новою підозрою в порушенні юридичних зобов'язань стосовно корпорації Nissan.

Напередодні, в четвер Токійський окружний суд відхилив клопотання прокуратури про подовження після 21 грудня ще на 10 днів терміну ув'язнення Карлоса Гона і Грега Келлі. Вони обидва перебувають в ув'язненні у в'язниці Токіо з 19 листопада, коли були заарештовані за підозрою в порушенні японського фінансового законодавства.

Нагадаємо, що Гон з помічником  Келлі були затримані 19 листопада у Токіо. Вони заперечують звинувачення у фінансових проступках. Гону було висунуто звинувачення у імовірному заниженні доходів протягом п'ятирічного періоду. Він був повторно заарештований 10 грудня за той самий імовірний злочин. 10-денний термін утримання під вартою у другій інстанції закінчився 20 грудня.

Очікувалося, що суд подовжить термін утримання під вартою, оскільки надання застави підозрюваним, які наполягають на своїй невинності, є незвичайним явищем у Японії. Однак, 20 грудня, в Японії Токійський суд постановив не продовжувати термін ув'язнення.

Залиште свій коментар

Вибір редакції