Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У вересні імпорт "євроблях" обігнав продажі уживаних машин

Українці стали менше купувати нових автомобілів.

У вересні 2018 року поставки авто на єврономерах в Україну зросли на 35% і досягла показника 11,5 тисячі штук. Частка нерозмитнених авто серед старих зросла від 19% до 19,8%.

Про це пише "Авто-консалтинг".

Цікаво, що офіційний імпорт становив лише 10,7 тисячі автомобілів, що на 93% більше, ніж роком раніше. Незважаючи на це, виходить, що ринок нерозмитнених авто перевищив офіційний.

Внутрішні перепродажі автомобілів склали 42,5 тисячі штук, що на 8% більше, ніж роком раніше. Єдиний сегмент українського авторинку, який у вересні скоротився – це ринок нових автомобілів. Їх обсяг склав 6,3 тис. штук, що на 17% менше, ніж у вересні 2017 року.

Раніше повідомлялося, що власників нерозмитнених авто попереджають про небезпеку перевищення швидкості. Стало відомо, що за перевищення швидкості штрафувати будуть саме водія авто.

Відео Чому українці почали купувати більше машин

Близько восьми тисяч новеньких автомобілів українці придбали лише за минулий місяць. В салонах брали як бюджетні автомобілі, так і віп- автівки. А ще в Україні продовжують активно купувати авто на іноземній реєстрації.

Чому  українці почали купувати більше машин

Залиште свій коментар

Вибір редакції