Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У вересні українці здебільшого купували авто у кредит або на "євробляхах"

В Україні придбали близько восьми тисяч авто із салону.

За вересень 2018-го в Україні придбали близько восьми тисяч новеньких автомобілів. Купували, як бюджетні моделі, так і vip-авто, але найбільше все ж машин середнього класу.

Майже половина автівок була взята у кредит та коштувала від 15 тисяч доларів, йдеться у сюжеті програми "Сніданок з 1+1".

ВідеоЧому українці почали купувати більше машин

Близько восьми тисяч новеньких автомобілів українці придбали лише за минулий місяць. В салонах брали як бюджетні автомобілі, так і віп- автівки. А ще в Україні продовжують активно купувати авто на іноземній реєстрації.

Чому  українці почали купувати більше машин

Вся справа у тому, що 2018 року кредитні ставки на нові автомобілі знизилися. Купити машину середнього класу, вартістю понад десять тисяч доларів, можна у кредит на 4-5 років під 14% річних у доларах або під 23% у гривнях.

Але, крім автомобілів з салону, в Україні продовжують активно купувати авто на іноземній реєстрації – так звані євробляхи. Це пояснюється тим, що такі машини коштують у рази дешевше за аналогічні уже з українськими номерами.

Але з автомобілями на єврономерах українська влада сьогодні активно бореться. Водії таких автівок своєю чергою запевняють – перереєструвати свої транспортні засоби на українські номери вони готові, але не за "драконівськими" акцизами у 4-5 тисяч євро. Адже інколи сама машина коштувала покупцю півтори-дві тисячі євро.

Так, за неофіційними даними в Україні їздить близько трьох мільйонів авто на іноземних номерах. Але українці почали активніше купувати й офіційні автомобілі.

Раніше згадувалось, що в Україну намагались завезти автівки за підробленими документами. Автомобілі затримали на українсько-молдовських митницях.

Приєднуйтесь до групи ТСН.Авто у Facebook

Залиште свій коментар

Вибір редакції