Перейти до змісту
У Верховній Раді знову взялися за "євробляхерів": що пропонують

Зареєстровано відповідний законопроєкт.

У Верховній Раді вирішили знову взятися за власників автомобілів із європейськими номерами.

Нещодавно було зареєстровано законопроєкт №4172. Він має на меті звільнення від акцизу та ПДВ імпорт автомобілів для пільгових категорій громадян і легалізацію “євроблях”, що були ввезені на територію України до 1 вересня 2020 року.

Передбачене відповідним пунктом звільнення від оподаткування не застосовується за ввезення на митну територію України в митному режимі імпорту транспортних засобів особистого користування, якщо вони:

  • виготовлені до 1 січня 1992 року;
  • мають вартість понад 100 розмірів мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня 2020 року;
  • якщо особи скористалися звільненням від сплати акцизного податку відповідно до цього пункту протягом 5 років.

Якщо закон буде прийнято та він набуде чинності, то вартість автомобілів для пільгових категорій громадян (осіб з інвалідністю, УБД та багатодітних сімей) буде майже такою, як у європейських країнах. Крім того, власники “євроблях” зможуть їх легалізувати без значних фінансових витрат.

Зазначимо, що "євробляхери" все ще сподіваються на ухвалення законопроєкту щодо доступного розмитнення, який й досі перебуває на розгляді у Верховній Раді.

Зараз ставки розмитнення складені таким чином, що легалізація вживаного автомобіля у деяких випадках сягає 250-650% від його митної вартості.

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин