У "ЗАЗ" через суд шукають гроші, щоб відновити виробництво

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Потужності заводу "АвтоЗАЗ" готові виготовляти високоякісну сучасну техніку".

Український виробник "АвтоЗАЗ" спробує відновити виробництво. Для цього підприємству необхідно фінансування – так звана санація.

Відправною точкою відродження став судовий розгляд, який почалався 4 грудня, спрямований на відновлення платоспроможності "АвтоЗАЗ", пише прес-служба "УкрАвто".

Виробник повідомляє, що причиною зупинки виробництва послужило падіння внутрішнього авторинку, припинення співпраці з іноземними замовниками та засилля "євроблях" в Україну.

При цьому, на заводах "АвтоЗАЗ" лінії виробництва підтримувалися у 100% робочому стані, а обладнання періодично перевірялося.

"З технологічної точки зору "ЗАЗ" і сьогодні готовий виробляти високоякісну сучасну техніку будь-якого рівня складності. Для цього у заводу є все: технології, обладнання, кваліфіковані фахівці, всі необхідні договори, ліцензії і дозволи", - заявив заступник голови правління "УкрАВТО" Олег Папашев.

При цьому "Запорізькому автомобілебудівному заводу" критично не вистачає грошей для відновлення виробництва і розрахунку з кредиторами. До такого стану призвели відсутність держпідтримки, непосильні податки і обвал гривні. Тепер у "АвтоЗАЗ" розраховують, що за рахунок нових інвестицій вдасться відновити виробництво.

Нагадаємо, що в Україні назвали лідерів первинного авторинку за листопад. Найпопулярнішими моделями стали KIA Sportage, Renault Duster і Nissan Qashqai.

Залиште свій коментар

Вибір редакції