У Зеленського розповіли про проблеми "євроблях" та доступного розмитнення

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Зрушення проблеми дорогих авто може відбутись після 24 серпня.

В Україні можуть з’явитись нові законопроекти, які зроблять автомобілі доступнішими.

Про це в під час виступу заявив голови партії "Слуга Народу" Дмитро Разумков.

Чиновник заявив, що наразі існує проблема і з розмитненням автівок, і з так званими євробляхами, і у самій митниці. Він підкреслив, що після продовження пільгового періоду зросли ціни на послуги брокерів. Цю і багато інших проблем у секторі можна вирішити, лише перевівши все на систему автоматизації.

"Тут потрібно переводити усе на систему автоматизації і прописувати законодавство так, щоб у людей була реальна можливість придбати нормальні машини за нормальну вартість", - заявив Розумков.

При цьому він зазначив, що будь-які зрушення із "євробляхами" та доступним розмитненням будуть можливі, імовірно, після 24 серпня, тобто коли буде обрано новий склад Верховної Ради.

Розумков також додав, що не готовий назвати позицію президента України Володимира Зеленського. Він додав, що Зеленський, імовірно, врахує інтереси усіх учасників процесу.

АЕС Житомир - Зе Команда Розумков!!! —- Доступне розмитнення!!! —- Нарешті маємо зафіксовану на відео позицію Зе-Команди, голови партії "Слуга Народу" Розумкова, щодо ситуації відносно каральних штрафів 170 000 грн., які вступлять в дію вже 22 серпня 2019. —- Звичайно на даному відео, у відповідях, поки що відсутня конкретика, але для нас це вже фундамент рухатися вперед з новою Владою. —- Отже, які відповіді від Разумкова отримали активісти АЄС Житомир, щодо доступного розмитнення: —- 1. Зараз розмитнення не доступне, ставки потрібно знижувати. 2. Потрібно автоматизувати розмитнення, аби прибрати завищенні розцінки брокерів на розмитненя, та будь-які прояви корупції. 3. Команда Зе підключиться до пошуку шляхів вирішення проблеми з драконівськими штрафами 170 000 грн., які мають вступити 22 серпня. —- Є пропозиція підготувати офіційне звернення до Разумкова та Зеленського щодо спільного вироблення плану дій щодо вирішення питання грабіжницьких штрафів та зниження грабіжнецької вартості розмитнення. —- Що скажете? Підтримуєте? —- Репост!!!

Опубликовано Авто Евро Сила Понедельник, 24 июня 2019 г.

Раніше згадувалось, що змінилось після скасування Зеленським указу 2005 року про використання спецсигналів. Набула чинності нова постанова Кабміну, яка урегульовує використання проблискових маячків.

ВідеоПрезидент Зеленський скасував понад 160 указів своїх попередників

Більшість документів скасували з метою дерегуляції бізнесу і через їхню застарілість. Цікаво, що на сайті президента раніше була зареєстрована петиція із проханням скасувати указ Кучми про обов’язкову шкільну форму. Батьки таку вимогу вважають дискримінаційною. Мовляв, деякі директори вимагають придбання шкільної форми, а цей одяг є дорогим.    

Президент Зеленський скасував понад 160 указів своїх попередників

Залиште свій коментар

Вибір редакції