Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Учасник ринку розповів, як аферисти під виглядом автодилерів обдурюють покупців машин

Зловмисники просять українців заплатити аванс, а потім зникають.

Українці скаржаться на фіктивні фірми, які, нібито, продають авто "зі знижками", а насправді зникають після отримання авансу.

Про це написав глава Всеукраїнської Асоціації автомобільних імпортерів і дилерів (ВААІД) Олег Назаренко у Facebook з посиланням на численні звернення громадян.

У публікації зазначається, що такі аферисти вигадують організації, які, нібито, споріднені з автобізнесом та мають у назві слова: мото, авто, транс. При цьому такі "фірми" ніколи навіть не мали дозволу на торгівлю автомобілями і не зареєстровані у Головному сервісному центрі МВС.

Більше того, за словами Назаренка, деякі такі фіктивні компанії мають підробні печатки з назвами відомих імпортерів та дилерів.

Він зазначає, що унаслідок звернень громадян асоціація звернулась до правоохоронців з пропозицією провести звірку офіційних організацій та оприлюднити на сайті МВС список компаній, які реально мають право продавати автомобілі та інший транспорт.

Останнім часом до Всеукраінськоі асоціації автомобільних імпортерів і дилерів надходять численні звернення від громадян,...

Опубликовано Oleg Nazarenko Вторник, 13 августа 2019 г.

Раніше з’ясувалось, яку частину викрадених в Україні авто повертають власникам. Із загальної кількості від початку року поліція розшукала кожен третій викрадений автомобіль – трохи більше тисячі одиниць. Оперативники задокументували діяльність 376 злочинних груп та викрила два угрупування.

Залиште свій коментар

Вибір редакції