"Укравтодор" готується до будівництва об’їзду навколо Борисполя

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Держагентство обрало підрядника для створення плану будівництва.

У четвер, 21 березня, "Укравтодор" офіційно обрав підрядника для створення плану будівництва об`їзної дороги навколо Борисполя.

Про це повідомляється на сторінці держагентства у Facebook.

За попереднім планом, дорога матиме категорію 1Б з чотирма смугами і максимальною дозволеною швидкістю руху 110 км/год. Вона дозволить проїздити трасою Київ-Полтава та у напрямку Запоріжжя без в'їзду до Борисполя.

Траса повинна розвантажити вулиці міста, якими наразі проїздить близько 30 тисяч автівок на добу.

Усе техніко-економічне обґрунтування (ТЕО) складе болгарсько-українська консалтингова компанія Project Planning & Management Ltd and Kocks Consult GmbH and Integrated Construction Institute LLC. Саме вона виграла тендер від "Укравтодору".

Крім того компанія вибере оптимальний варіант прокладання об’їзної дороги довкола Борисполя.

Підготовка ТЕО фінансується за кошти позики Світового банку. Відповідно до умов контракту, план будівництва та усі деталі розбудови можуть бути готові до грудня 2019 року.

Укравтодор розпочав розробку ТЕО об’їзної дороги м. Бориспіль Державне агентство автомобільних доріг України підписало...

Опубликовано Укравтодор Четверг, 21 марта 2019 г.

Нагадаємо, що "Укравтодор" взявся за капітальний ремонт траси Львів-Трускавець. Дорогу ремонтують одразу на кількох відрізках.

ВідеоКоли в Україні будуть дороги: ексклюзивне інтерв'ю Славоміра Новака

Сніг зійшов і ми знову побачили той самий жах: ями, в яких розбиваються авто, а часто і їхні пасажири. Де ж наші відремонтовані траси? Чому щойно збудовані дороги починають розвалюватися вже за пару років? Про все це журналісти розпитали Славоміра Новака. 

Коли в Україні будуть дороги: ексклюзивне інтерв'ю Славоміра Новака

Залиште свій коментар

Вибір редакції