"Укравтодор" запустив онлайн-мапу ремонту доріг

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Сервіс дозволяє переглядати важливу дорожню інформацію та залишати звернення.

27 лютого "Укравтодор" запустив інтерактивну мапу України, на якій відображається інформація стосовно ремонтів доріг та інша важлива інформація.

Мапа доступна на окремому сайті.

За допомогою ресурсу українці можуть стежити за дотриманням програми будівництва і ремонтів шосе. На мапі уже відмічені усі траси, які дорожники планують відновити 2020 року. Поступово у ході затвердження нових ремонтних відрізків доріг на сайті будуть з’являтись відповідні позначки.

Завдяки мапі тепер автомобілісти можуть отримувати актуальну інформацію щодо дорожніх робіт, перекриттів трас, ускладнень руху та ДТП. Також умовними позначками вказуються об’єкти придорожнього сервісу, паркінги, аварійно-небезпечні ділянки, а ще погодні умови на дорогах.

Серед іншого у сервісі є модуль "Звернення". За його допомогою користувачі можуть надсилати актуальну інформацію щодо дорожніх проблем, які перешкоджають комфортному проїзду. Серед таких, незадовільний стан доріг, перешкоди руху і сміття на проїжджій частині чи узбіччі.

Основними джерелами отримання даних є інформація від дорожніх служб, дані Гідрометцентру, системи Weigh-in-motion, дорожніх засобів контролю (лідарів, сканерів, камер), GPS-трекерів на техніці підрядників і звернення громадян про ситуації на дорогах.

Запрошуємо протестувати інтерактивну мапу Укравтодору ➡️https://map.ukravtodor.gov.ua/ Мапа має 3 публічні модулі: - звернення - ремонти - утримання доріг. Завдяки мапі громадяни можуть оперативно сповіщати Укравтодор про наявні проблеми, відслідковувати рух техніки та роботу підрядників з утримання доріг. Окремо на мапі відображаються нещодавно відремонтовані ділянки, актуальні та перспективні ремонти. Детальніше: https://ukravtodor.gov.ua/press/news/ukravtodor_prezentuvav_interaktyvnu_mapu.html

Опубликовано Укравтодор Четверг, 27 февраля 2020 г.
Інтерактивна мапа "Укравтодору"
Інтерактивна мапа "Укравтодору"

Нагадаємо, що "Укравтодор" показав, які дороги уже активно ремонтує. Загалом дорожнє будівництво почалось на майже 70 відрізках шосе.

Залиште свій коментар

Вибір редакції