Україна та Білорусь підписали важливий протокол щодо перевізників

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Для фінальної "лібералізації" перевезень нардепи мають ухвалити деякі зміни до законодавства.

Представники України та Білорусі підписали протокол, який передбачає скасування дозвільної системи для пасажирських та вантажних перевезень.

Про це повідомляє пресслужба Міністерства інфраструктури з посиланням на слова очільника відомства Владислава Криклія.

Він зазначив, що скасування системи дозволів для нерегулярних перевезень відкриває нові можливості, як для компаній, так і для розвитку товарообігу між країнами. Якщо протокол набере чинності, то перевізники будуть економити час на оформленні документів.

Криклій додав, що серед іншого це ще й дозволить транспортним компаніям економити.

"Ми зробили головний крок, необхідний для лібералізації автомобільних перевезень між Україною та Республікою Білорусь", - сказав міністр.

Також він повідомив, що документ ще необхідно ратифікувати. Для цього його має підтримати Верховна Рада. Як наслідок українським перевізникам вдасться уникнути дефіциту дозволів на перетин кордону до Білорусі.

Білорусь стала третьою країною, з якою підписано повну лібералізацію вантажних перевезень. До цього були Велика Британія і Швейцарія.

Нагадаємо, що Кабмін розробив нові правила перевірки пасажирських перевізників. Компанії потраплять до нового рейтингу, який вплине на частоту регулярних оглядів.

Залиште свій коментар

Вибір редакції