Українці продовжують втрачати інтерес до електромобілів: які моделі користувалися популярністю в серпні

Попит у цьому сегменті впав на 11%.

Українці втрачають інтерес до електромобілів.

За інформацією Укравтопрому, попит у цьому сегменті за підсумками серпня впав на 11% порівняно з аналогічним періодом 2019 року. Окрім того, на 63% обвалилася реалізація комерційних машин на електротязі. Щодо липня поточного року реєстрацій електричних автомобілів, то вони також мають негативну динаміку: легкові - мінус 18%; комерційні - мінус 33%.

У серпні український парк електромобілів поповнився 647 примірниками. З цієї кількості легковими були 625 авто і 22 - комерційні.

Як і раніше, купуючи електромобіль, українці віддавали перевагу старим машинам. Так, частка імпортованого секонд-хенду на серпневому ринку легкових електромобілів становила 91%, а в комерційному сегменті новим був лише один автомобіль.

Найпопулярнішим легковим електромобілем в Україні продовжує залишатися Nissan Leaf. За минулий місяць 147 автомобілів цієї моделі отримали українські номери.

Далі в топ-10 електрокарів, зі значним відставанням від лідера, увійшли: Tesla Model 3 - 98 екземплярів, Tesla Model S - 66, Fiat 500е - 50Tesla Model X - 35Hyundai Ioniq - 33Chevrolet Bolt - 32BMW i3 - 24Volkswagen Е-Golf - 23 та Mercedes-Benz B-Class Electric Drive - 22.

У частині комерційних електромобілів майже всю статистику сформував Renault Kangoo Z.E. - 18 реєстрацій за місяць.

Всього від початку року в Україні було поставлено на облік 4962 одиниць автотранспортної техніки, що працює виключно на електротязі: 4737 - легкові авто, 224 - комерційні та один автобус.

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів