Українці різко втрачають інтерес до нових дизельних авто

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Також обвалився попит на легкові авто з газобалонним обладнанням.

Українці різко почали втрачати інтерес до нових легкових автомобілів з дизельними двигунами.

Про це повідомляє Укравтопром.

Так, від початку року свою першу реєстрацію пройшли лише 7,2 тисячі дизельних легковиків. Тоді як рік тому їхній продаж впритул наближався до показника в 8,5 тисячі. Таке падіння попиту призвело до втрати 4% в ринковій частці дизелів, яка тепер становить 30 відсотків.

Але найбільші втрати відзначені в сегменті легкових авто з газобалонним обладнанням. Попит на такі нові авто обвалився на 75%. Від початку року було зареєстровано всього 343 нових легкових автомобілі з ГБО. Як наслідок, їхня частка на первинному ринку скоротилася з 5 до 1,4 відсотка.

Щодо інших сегментів, то за підсумками перших чотирьох місяців 2020 року реєстрації легкових автомобілів, обладнаних бензиновими двигунами, збільшилися на 6%, до 15,3 тисячі. При цьому частка таких автомобілів на ринку зросла з 57% до 64%.

Також, за період від січня до квітня, збільшилися продажі гібридних авто - до 979 шт, роком раніше попит на них становив 850 екземплярів. В результаті частка гібридів на ринку збільшилася з 3 до 4 відсотків.

Практично не змінився сегмент автомобілів з нульовим викидом шкідливих речовин - найменший в структурі ринку нових авто. Від січня до квітня українці придбали 154 нових легкових авто на електротязі, всього на 5 екземплярів менше, ніж роком раніше.

Залиште свій коментар

Вибір редакції