Українці сплатили 90 мільйонів транспортного податку. Скільки елітних авто у країні

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Всього в Україні 3,6 тисячі авто, які вважаються люксовими.

Станом на початок серпня в Україні зареєстровано майже 3,6 тисячі елітних авто, за які власники сплатили 90 мільйонів гривень транспортного податку.

Від загального автопарку країни преміальні авто складають всього 0,05%, передає ДФС України.

Повідомляється, що всього українські номери має приблизно сім мільйонів легкових автомобілів, а люксових серед них – 3588 штук. За кожну таку машину від початку року власники сплатили по 25 тисяч гривень – саме такою є річна ставка податку.

Загалом під транспортний податок підпадають автомобілі, які коштують дорожче приблизно 1,57 млн гривень і є не старшими 5-річного віку. Крім того, конкретна модель/модифікація повинна бути включена до реєстру, який щорічно готує Мінекономрозвитку.

Об'єм двигуна значення не має – у списку об'єктів оподаткування навіть кілька електромобілів: Tesla, Jaguar і BMW.

Відповідно до Податкового кодексу, до 1 липня повинні бути повідомлені всі платники, які зобов'язані заплатити цей "податок на розкіш" протягом 60 днів. Тобто до кінця літа сума може ще зрости, але, мабуть, не на багато.

Раніше згадувалося, що Tesla зробила безкоштовною зарядку для преміальних електрокарів. Нові Model S і Model X зросли у ціні, але отримали можливість безкоштовно заряджатися.

Залиште свій коментар

Вибір редакції