Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Українець офіційно придбав першу європейську Tesla Model 3

Прибув електрокар у комплектації Long Range.

До України офіційно привезли першу європейську Tesla Model 3.

Електрокар замовив автомобіліст із Тернополя, пише Tesla Club Ukraine.

У повідомленні йдеться, що привезена Model 3 має комплектацію Long Range. Електрокар має повний привід та батарею об’ємом 75 кВт-год. На одному заряді авто може проїхати до 500 кілометрів.

Електрокар розганяється до сотні за 5,1 секунди.

У повідомленні йдеться, що українець виклав за виготовлену для Європи Model 3 48,2 тисячі євро. Відзначається, що за такі гроші – це "найдинамічніша та найавтономніша серед електромобілів машина у світі".

Також на сайті зазначається, що Model 3 є найбільш затребуваним електрокаром Tesla в Україні. Лише у Києві на автівку у різних комплектаціях вже очікують близько 100 клієнтів. До нас автівки везуться із Берліну, куди вони прибувають із порта у Норвегії.

Нагадаємо, що Tesla розриває ринок електрокарів Норвегії завдяки Model 3. Автівка уже встановила новий рекорд продажів у країні.

ВідеоВ Україні наступного року мають з'явитись дві зарядні станції "Тесла"

Появу суперчарджерів анонсував у своєму Twitter Ілон Маск. Також він додав карту, на якій позначені місця розташування майбутніх зарядок. Це Житомир та село Опарипси Рівненської області. Що чекають власники "Тесл" і селяни від цих суперчарджів – далі у сюжеті.

В Україні наступного року мають з'явитись дві зарядні станції "Тесла"

Залиште свій коментар

Вибір редакції