Україні прогнозують вибухові продажі нових авто уже 2019 року

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Цьому може посприяти підвищення акцизів на ввезення вживаних авто.

В Україні прогнозують зростання продажів нових легкових автомобілів на 18-25% уже 2019 року. Так, варто очікувати, що первинну реєстрацію пройдуть близько ста тисяч автівок із салонів.

Таку думку висловив генеральний директор компанії ТОВ "Порше Україна" Йозеф Граф, пише "Інтерфакс".

"Якщо наш прогноз на цей рік близько 80-85 тисяч нових легкових автомобілів, то наступного року очікуємо 100 тисяч автівок", - заявив він у інтерв’ю.

На думку Графа, зростання попиту на автомобілі посприяє зростання купівельної спроможності українців та дефіцит транспорту на душу населення. Так, в Україні на тисячу мешканців припадає 200 авто, а у Німеччині на таку ж кількість людей припадає 550 машин.

Він зазначає, що ринок 2018 року поки показує невеликий приріст – близько 5%, і вважає основний фактор уповільнення приросту цього показника – значний вплив ввезення старих авто за зниженими ставками акцизу.

При цьому він позитивно оцінює присутність брендів компанії – Volkswagen, Audi і SEAT – на ринку.

Разом з тим, на думку Графа, ринок легких комерційних авто в Україні 2018 року може скласти близько 11 тисяч одиниць й зрости наступного року до 12 тисяч.

Раніше згадувалось, що стали відомі лідери українського ринку продажів електрокарів. Пільги стимулювали українців купувати вживані авто на електриці.

Приєднуйтесь до групи ТСН.Авто у Facebook

Залиште свій коментар

Вибір редакції