Українська влада зобов'язала будувати автостоянки з електрозарядками

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Зарядки для електромобілів мають з'явитися на кожній автостоянці.

На всіх автостоянках мають з'явитися зарядки для електромобілів.  Цього вимагають нові зміни до державних будівельних норм, розповіли в ефірі "Сніданку з 1+1".

"З 1 липня при проектуванні, будівництві та ремонті автостоянок там мають обов'язково встановлювати зарядки для електрокарів.

Ними мають обладнати щонайменше 5% паркомісць, а вже до 2030 року правила стануть ще жорсткішими. Згідно з якими, електрозарядками мають бути оснащені всі місця на стоянках", - повідомили у студії.

Зазначається, що попит на електрокари в Україні зростає. Минулого року українці придбали понад 5 тисяч таких авто, що удвічі більше ніж у 2017 році.

Нагадаємо, 27 січня повідомлялося, що Україна опинилися серед п’ятірки світових лідерів за темпами елетромобілізації, але вітчизняні автошляхи мало підготовлені до експансії електрокарів. Дороги потребують сучасної інфраструктури, зокрема зарядних станцій належної потужності.

ВідеоГрупа ентузіастів з Дніпра власноруч спроектувала електромобіль

Троє чоловіків переробили вантажну "Таврію", що їздила на бензині, на економний та екологічний транспортний засіб. Ціна питання в порівнянні із розкрученими автобрендами геть невелика. Саморобний електрокар вже офіційно зареєстрували.  

Група ентузіастів з Дніпра власноруч спроектувала електромобіль

Залиште свій коментар

Вибір редакції