Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Українське бездоріжжя. Як отримати компенсацію за пошкоджене у вибоїнах авто

Українське бездоріжжя. Як отримати компенсацію за пошкоджене у вибоїнах авто

В Україні у жалюгідному стані близько 80% доріг.

У Києві через ремонт частково обмежують рух на мосту Патона, але насправді перекривати та відновлювати потрібно не лише стратегічні переїзди, а й багато інших важливих доріг. Бездоріжжя призводить до низки аварій, як у столиці, так і за її межами.

Про це йдеться у сюжеті програми "Сніданок з 1+1".

Так, термінового ремонту потребує Смородинський узвіз, який об’єднує столичний район Татарка з Подолом та Куренівкою і розташований неподалік історичних пам’яток.

"Глибина ями не може бути більша ніж 4 сантиметри, тут навіть неозброєним оком видно, що тут близько 12 сантиметрів", - говорить координатор інтернетресурсу "УкрЯма" Григорій Кравцов.

За його словами, подібна ситуація спостерігається на 80% доріг України. При цьому саме через розбите покриття трапляється низка аварій. Так, через ганебний стан доріг страждають сотні водіїв. Юрист радить - домагатися компенсації, якщо винуватець ДТП - дорога або її відсутність.

Потрібно зробити три кроки. Перший - це викликати поліцію, для того щоб зафіксувати факт такої ДТП. Другий - це звернутися до автоексперта, щоб він назвав вартість ремонту. І третє - це з’ясувати, хто відповідає за ділянку дороги і звернутися з вимогою оплатити такий ремонт.

Детальніше про те, як отримати компенсацію, дивіться у сюжеті програми "Сніданок з 1+1".

Відео Як отримати компенсацію за пошкоджене через ями авто

Цьогоріч Кабмін на ремонт українських доріг виділив рекордні 50 мільярдів гривень. Сніданок перевірив стан доріг в Києві, і побачив, що ремонту більшість автошляхів жодного разу не бачили. Адвокат Лаврентій Царук розповів, як домогтися компенсації за зламану автівку, якщо винен Автодор.

Як отримати компенсацію за пошкоджене через ями авто

Нагадаємо, що трасу Київ-Чоп покращать зручним об’їздом навколо міста Дубно. Шосе дозволить винести рух транзитного транспорту за місто.

Залиште свій коментар

Вибір редакції