Українські рятувальники отримали 80 спеціальних аварійно-рятувальних машин

Дата публікації
Перегляди
1011
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Українські рятувальники отримали 80 спеціальних аварійно-рятувальних машин

На це було витрачено 280 млн грн.

Працівники ДСНС отримали спеціальні аварійно-рятувальні автомобілі.

Як повідомляє офіційний сайт відомства, всього було передано 80 одиниць спеціальних аварійно-рятувальних машин легкого типу САРМ-Л на загальну суму 279,8 млн грн. Передача відбулася в рамках реалізації Державної програми підвищення рівня безпеки дорожнього руху в Україні на період до 2020 року.

Зазначається, що ці машини призначені для забезпечення дій рятувальників під час проведення першочергових аварійно-рятувальних робіт, ліквідації наслідків дорожньо-транспортних пригод, заходів щодо пошуку постраждалих та надання їм домедичної допомоги, організації зв’язку та оповіщення під час ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій.

Машини обладнані гідравлічним рятувальним обладнанням, системою стабілізації транспортних засобів, автомобільною радіостанцією, первинними засобами пожежогасіння на основі води та піни, бензопилою, навігатором з вбудованим відеореєстратором, планшетом з офлайн програмою схем легкових машин для використання під час ДТП, електролебідкою, мобільною освітлювальною установкою, комплектом дискової та шабельної пилок, а також комплектом пневматичних підйомних подушок.

За словами голови ДСНС Миколи Чечоткіна, отримані в минулому році 98 одиниць спеціальної аварійно-рятувальної техніки за 9 місяців 2020 року понад 600 разів залучалися до ліквідації наслідків дорожньо-транспортних пригод, у результаті чого було врятовано більш ніж півтисячі осіб.

Окрім того, він додав, що також закуплено 303 медичних укладки для оснащення автомобілів ДСНС, щоб рятувальники могли вчасно надавати домедичну допомогу постраждалим з різними травмами безпосередньо на місці ДТП.

Планується, що до кінця 2020 року ДСНС отримає ще 59 аналогічних автівок, а також 58 спеціальних аварійно-рятувальних машин середнього типу.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
1011
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація