Українським АЗС встановили нову граничну вартість пального: якою повинна бути максимальна ціна бензину та дизеля

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Українським АЗС встановили нову граничну вартість пального: якою повинна бути максимальна ціна бензину та дизеля

УНІАН

Зміни відбулися в бік підняття.

Міністерство економіки України опублікувало нову граничну вартість бензину та дизельного пального, від якої АЗС можуть встановлювати свою націнку.

Зазначається, що йдеться про ціни на першу декаду червня, передає Enkorr.

"На підставі розрахунків акціонерного товариства" Національна акціонерна компанія "Нафтогаз України" визначена середня вартість 1 літра дизельного пального ULSD 10 ppm, яка становить 20,91 гривні, і 1 літра бензину автомобільного GASOLINE 10 ppm, яка становить 24,92 гривні за літр", - йдеться в повідомленні.

Так, із урахуванням максимальної торговельної націнки, яка згідно з постановою уряду про держрегулювання цін повинна бути не більше 5 грн за літр на бензин і 7 грн за літр на дизельне паливо, гранична вартість бензину А-95 становить 29,92 грн за літр, що на 8 коп./літр вище ціни, встановленої на останню декаду травня. Гранична ціна ДП, своєю чергою, встановлена на рівні 27,91 грн за літр (+2 коп./літр).

Додамо, що Кабмін зовсім нещодавно ухвалив держрегулювання цін на пальне. Зокрема, були ухвалені зміни урядової постанови №1236 від 9 грудня 2020 року. У зв'язку з цим, низка АЗС ухвалили рішення припинити продаж преміального пального.

Раніше розповідалося про те, на що чекати водіям з цінами на пальне в червні.

Наступна публікація