Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Ураган в Україні. Хто заплатить за пошкоджене негодою авто

Насамперед варто звертатися до страхових компаній.

Після потужного урагану власникам розбитих авто варто звертатися у страхові компанії. Також можна вимагати компенсацій від комунальників.

Багато автомобілістів вже масово звертатися до страховиків, повідомляє UBR.

Тільки у межах однієї компанії збитки, завдані машин ураганом у Києві та регіонах, оцінюють у сотні тисяч гривень. Так, тільки у столиці десятки водіїв постраждали від повалених дерев, білбордів, відірваних дахів і звертаються до страховиків.

Разом з тим в страхових компаніях готуються до того, що автомобілісти і далі звертатимуться для компенсацій "КАСКО" і підбивати підсумки ще рано. Разом з тим для детальнішої оцінки збитків і страховикам знадобитися певний час.

Водії, які не оформили страховки, можуть звертатися за компенсацією до комунальників.

Є вірогідність, що гроші на ремонт вдасться отримати через суд. Позов можна мотивувати тим, що комунальники не запобігли можливі наслідки розгулу стихії. Наприклад, вчасно не обрізали сухі гілки дерев. Але успіх такого заходу сумнівний. Не кажучи вже про те, що далеко не всі захочуть витрачати час на судові розгляди.

Нагадаємо, що у результаті негоди знеструмлено 537 населених пунктів. Найбільше постраждали Київська і Хмельницька області.

ВідеоНаслідки буревію: хто має стежити за станом дерев у містах України

Негода почала вирувати минулої неділі. Сильний вітер піднявся в багатьох містах України. Держслужба з надзвичайних ситуацій одразу оголосила попередження - жовтий і помаранчевий, тобто передостанній, рівень небезпеки. В понеділок негода дісталась столиці. Сильний вітер валив та згинав рекламні конструкції, відривав дахи, обривав дроти та валив дерева. На будівлю Верховної Ради України впала ялина. Сніданок розпитав фахівців, хто має перевіряти дерева на міцність.  

Наслідки буревію: хто має стежити за станом дерев у містах України

Залиште свій коментар

Вибір редакції