В Одесі почнуть працювати дев'ять камер автофіксації порушень ПДР: де вони будуть розташовані

Автор
Андрій СурковАндрій Сурков
Дата публікації
Перегляди
569
Поділитись:
WhatsApp
Viber
В Одесі почнуть працювати дев'ять камер автофіксації порушень ПДР: де вони будуть розташовані

Фото: УНІАН

Порушники отримуватимуть "листи щастя".

В Одесі незабаром розпочнуть роботу дев'ять камер автоматичної фото- та відеофіксації порушень ПДР.

Про це повідомляє Думская.

Зазначається, що рішення про їхній запуск буде винесено на найближчу сесію міської ради, і в разі позитивного вердикту автовласникам будуть приходити “листи щастя”. Як інформував раніше віце-мер Сергій Тетюхін, в місті вже встановили десять камер автофіксації. Відповідно до проєкту рішення сесії, запустити повинні дев'ять з них.

Сім камер увімкнуть в Суворовському районі. Дві будуть працювати на Південній залізниці (на перехресті з вулицею Державіна) і фіксувати порушення в обидва боки. Ще дві - на Миколаївській дорозі: одну встановлять між лиманом і Ярмарковою, другу - в районі пляжу Лузанівка, обидві фіксуватимуть порушення під час руху в бік центру міста. Ще одна пара камер з'явиться на вулиці Семена Палія на перетині з Марсельської. Камера на Добровольського буде фіксувати порушення автомобілістів, що рухаються від вулиці Бочарова в бік Давида Ойстраха.

Камера на проспекті Небесної Сотні, 4, буде фотографувати порушення при русі від Інглезі в бік Левітана, а біля будівлі ОДА на проспекті Шевченка, 4, будуть автоматично фіксувати тих, хто перевищує швидкість на ділянці від Семінарською до проспекту Гагаріна.

З огляду на, що 30% від суми зібраних штрафів хочуть перераховувати до місцевих бюджетів, в майбутньому рішенні міської ради сумніватися не доводиться.

Раніше розповідалося про те, що камери автофіксації порушень ПДР також запрацюють в трьох областях та чотирьох інших містах України.

Із картою розміщення комплексів ви можете ознайомитись ТУТ.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
569
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація