Бізнес розкритикував законопроєкт про заборону в’їзду фур до міст. Підприємці запропонували свої ідеї

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Вони погрожують, що нововведення вплине не лише на перевізників та призведе до здорожчання логістики.

В Україні бізнес виступає проти законопроєкту, який передбачає заборону на в’їзд фур до великих міст.

Про це повідомила пресслужба Європейської бізнес-асоціації.

У організації закликають нардепів доопрацювати закон до другого читання та не вносити до нього нові обмеження щодо руху вантажівок у ранкові і вечірні години у містах з населенням понад 250 тисяч осіб.

У повідомленні асоціації також зазначається, що такі нововведення призведуть до "подовження термінів доставки вантажів і подорожчання вартості транспортних послуг". Крім того, повідомляється, що обмеження на в’їзд фур до міст вплине на роботу не лише логістичних компаній, а й виробників товарів, дистриб`юторів та торговельних мереж.

Разом з тим представники бізнесу вважають, що дозвіл на в’їзд вантажівок лише у певні часи не вирішить проблему забрудненості українських міст.

Вони зауважують, що для виконання доставки вантажів за новими вимогами компаніям необхідно буде замінити один 20-тонний автомобіль на три-чотири автомобілі менших, що збільшить кількість транспортних засобів на дорогах і обсяги шкідливих викидів.

Загалом, представники бізнесу закликають ввести такі обмеження лише на святкові та вихідні дні у центральних частинах великих міст та збудувати стоянки та об’їзди довкола великих населених пунктів.

Крім того, асоціація пропонує дозволити в`їзд до міст без обмежень за часом фурам стандартів Євро-4, Євро-5 і Євро-6.

Раніше згадувалось, що в Україні серйозно спрощують життя вантажним перевізникам. Мінінфраструктури створило електронну товарно-транспортну накладну.

Залиште свій коментар

Вибір редакції