В Україні готуються відновити техогляди для усіх авто уже 2022 року

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Перевірку планують відновити у рамках поглиблення зв’язків з ЄС.

Від 2022 року в Україні планують відновити проходження техогляду для приватних автомобілів.

Про це йдеться у законопроекті, який розроблений у рамках поглиблення зв’язків з Євросоюзом, повідомляється на сайті Мінінфраструктури.

Згідно з проектом акту, перший техогляд приватного авто повинен проводитись через чотири роки після першої реєстрації. Після цього його буде необхідно проходити раз на два роки, за умови, що закон ухвалять.

Більше того, для таксі та комерційного транспорту техогляд буде потрібно проходити щорічно, починаючи від моменту первинної реєстрації.

За порушення термінів проходження техогляду штраф зросте від 20 до 100 неоподаткованих мінімумів прибутків громадян. За своєчасним проходженням перевірок у перспективі слідкуватиме Нацполіція. Разом з тим проведення техогляду будуть пропонувати приватні компанії.

Також документ, в разі прийняття, зобов'яже перевізників пасажирів обладнати свої транспортні засоби тахографами - пристроями для реєстрації швидкості, режиму праці, відпочинку водіїв і членів екіпажу.

На міжнародних рейсах пристрої для обмеження швидкості повинні бути встановлені до 1 липня 2019 року, а на внутрішніх перевезеннях - до 1 січня 2020 року.

Обов'язковий техогляд особистих авто в Україні було скасовано в 2011 році. Нові вимоги вводяться відповідно до Директиви Євросоюзу.

Нагадаємо, що від 1 травня 2019 року в Україні для низки категорій транспорту ввели обов'язкові радіочастотні мітки. Спеціальні чипи повинні розташовуватись на вітровому склі та зберігають важливу інформацію про машину.

ВідеоТехогляд для всіх та зміна процедури отримання прав: які новації чекають на українських автомобілістів

Обов’язковий техогляд для пасажирського транспорту, вантажних і легкових автомобілів - вже в 2020 році, а вже у 2019 - нові правила отримання прав. "Сніданок" зібрав усі відомі на сьогодні автомобільні новації, які чекають на українців, дивіться в сюжеті.  

Техогляд для всіх та зміна процедури отримання прав: які новації чекають на українських автомобілістів

Залиште свій коментар

Вибір редакції