В Україні нову дорогу протестують гоночними болідами

В Україні нову дорогу протестують гоночними болідами

Фото: Unsplash

Автомобілі обрали через малий кліренс та високу швидкість.

У Дніпропетровській області трасу Н-31 Дніпро-Решетилівка протестують гоночними болідами.

Про це повідомляє сайт "056.ua".

Автомобілі на швидкості проїдуть 14-кілометровим відрізком дороги. Керівник Служби автомобільних доріг у Дніпропетровській області Олександр Коломійцев розповів, що тестувати трасу болідами вирішили, тому що вони мають мінімальний дорожній просвіт, що дозволить перевірити рівність дороги на великій швидкості.

"Наше гасло: "Якщо гоночній машині підходить дорога, то вашій – вже точно нічого не завадить", – заявив Коломійцев.

Зазначається, що за кермом болідів будуть чемпіони України з автомобільних видів спорту та майстри міжнародного класу Олександр Медведченко, Володимир Гавриленко та Віктор Поваров, які брали участь в шосейно-кільцевих гонках з 70-х років.

Для випробування використають автомобілі з Технічного музею Дніпра "Машини часу", в якому зібрана найбільша в Україні колекція гоночних машин. Там є сім гоночних болідів "Формули Естонія", які були випущені з 1960-х до 1990-х років.

"У них (автомобілів, – прим.) важка доля, тому що вони потужні і красиві стоять у вітрині, але проїхатися їм ніде. І з радістю приймаємо пропозицію перевірити швидкісну трасу. Тим більше вони останній раз виїжджали в Кам'янське роки зо два тому. Для них це довгоочікуване випробування. Машини будуть тремтіти від щастя», – сказав директор музею Михайло Прудніков.

На тестування привезуть чотири машини. Захід, який можна буде відвідати усім охочим, відбудеться 19 серпня на трасі Н-31 біля каналу Донбас Західний о 12:00.

Раніше повідомлялося, що більшу частини магістралі Дніпро-Решетилівка зводять з нуля і цю дорогу називають цьогорічним флагманом великого будівництва.

Повʼязані теми:

Наступна публікація