В Україні змінились правила об’їзду ремонту доріг. Дізнайтесь що нового

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Стандарти перейняли в країн Євросоюзу.

Від 1 січня 2019 року в Україні набули чинності нові норми облаштування місць проведення ремонту на дорогах. Вони стосуються, як шосе, так і доріг у населених пунктах.

Про це нагадав заступник директора з наукової роботи ДП "ДерждорНДІ" Артем Безуглий у Facebook.

Стандарти розроблені за прикладом країн Європейського союзу та Світової дорожньої асоціації. Нові норми покликані зменшити кількість аварій та смертність на дорогах.

Нові стандарти
www.facebook.com/Артем Безуглий

Новий ДСТУ 8749:2017 "Безпека дорожнього руху. Огородження та організація дорожнього руху в місцях проведення дорожніх робіт" розроблений командою ДП "ДерждорНДІ".

Звертаю Вашу увагу, що з 01 січня 2019 року набув чинності ДСТУ 8749:2017 "Безпека дорожнього руху. Огородження та...

Опубликовано Artem Bezuglyi Четверг, 24 января 2019 г.

Нагадаємо, що у Києві пропонують підвищені заходи безпеки біля шкіл та дитсадків. Тут можуть ввести обмеження швидкості у 30 км/год. Для контролю пропонують встановлювати камери, які розпізнаватимуть номери автівок.

ВідеоВ Україні можуть дозволити здавати на права без проходження курсів у автошколі

В Україні можуть дозволити складати іспити на водійські права без проходження курсів у автошколі. Заступник міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Лев Парцхаладзе вважає, що в такий спосіб держава позбавиться від корупційної складової. Що думають про таку ініціативу українські водії, особливо ті, хто закінчив курси нещодавно й отримав права? І яка позиція в цьому питанні автошкіл? Дізнайтесь у відео.

В Україні можуть дозволити здавати на права без проходження курсів у автошколі

Залиште свій коментар

Вибір редакції