В Україні на дорогах планують запустити систему автофіксації порушень уже влітку

Штрафи надсилатимуть власникам авто.

Вже влітку 2019 року в Україні планують повноцінно запустити систему автоматичної фото- та відеофіксації порушень, а бюджет отримуватиме додаткові мільйони гривень щомісяця.

Про це повідомив заступник начальника Департаменту патрульної поліції Олексій Білошицький в інтерв’ю "Главком".

За його словами, лише одна камера у Києві на вулиці Олени Теліги зафіксувала понад 20 тисяч порушень. За умови, що штраф становитиме близько 255-510 гривень, одна така камера здатна приносити від п’яти до десяти мільйонів гривень.

Варто зазначити, що "листи щастя" зі штрафами будуть надсилатись все ж власникові автівки, а не водієві, який безпосередньо порушив ПДР.

Незважаючи на очевидну економічну вигоду встановлення камер автоматичної фотофіксації, Олексій Білошицький заявляє, що це не комерційний проект.

“У нас немає жодних задач щодо штрафів ані з цього приводу, ані з будь-яких інших порушень. На карті публікуються місця застосування приладів вимірювання швидкості, зазначається їх кількість. Обов’язково встановлені дорожні знаки, які повідомляють водія про те, що на цій ділянці можливе вимірювання швидкості, тобто використання приладів фото- відео фіксації”, - каже пан Білошицький.

Нагадаємо, що МВС виписало 15,5 тисячі тестових штрафів завдяки камерам фото- і відеофіксації. В перспективі планується встановити 1776 камер. Із них 1187 штук у населених пунктах, а 589 – на дорогах державного значення.

Відео Нове проектування українських доріг та нічний експрес до Маріуполя - Економічні новини

В Україні хочуть по-новому проектувати дороги. Мінрегіон має намір змінити норми щодо складу матеріалу, з якого будують автошляхи. В результаті це має підвищити термін служби доріг на 20%. 30 березня "Укрзалізниця" запускає щоденний нічний експрес із Києва до Маріуполя. Дістатися від столиці до  приморського міста можна на дві години швидше, ніж раніше — у дорозі пасажири будуть близько 15 годин. У лютому Україна продала за кордон фруктів та горіхів на рекордну суму - майже 25 мільйонів доларів.  

Нове проектування українських доріг та нічний експрес до Маріуполя - Економічні новини

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів