В Україні офіційно набули чинності нові норми складання водійських іспитів

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Практичні екзамени зніматимуть на відео.

В Україні офіційно запровадили відеофіксацію складання практичних іспитів на водійські права та ще низку важливих нововведень.

Відповідна постанова Кабміну уже з’явилась на Урядовому порталі.

Відтепер дії екзаменатора та кандидата у водії повинні фіксувати відеокамери, встановлені у салоні авто. Крім того, викладачі та інструктори з водіння будуть зобов’язані вносити у спеціальний електронний журнал інформацію про час проведення теоретичних та практичних занять, а також транспортний засіб, на якому здійснюватиметься практичне заняття. Нововведення покликане посилити контроль за організацією навчального процесу в кожному закладі з підготовки водіїв та, зокрема, за навчанням кожного слухача.

Варто зазначити, що на цьому нововведення не закінчуються та будуть поступово впроваджені протягом півроку.

У головному Сервісному центрі МВС уже готуються до нових стандартів складання іспитів. У відомстві розпочинають активну роботу над впровадженням відеофіксаціі процесу складання іспитів зі знань правил дорожнього руху та навичок керування.

Про це також пише очільник Головного Сервісного центру МВС Владислав Криклій у Facebook.

Ну що, котики, постанова КМУ #320 таки опублікована. І ми активно розпочинаємо роботу над впровадженнням відеофіксаціі...

Опубликовано Vladyslav Kryklii Пятница, 19 апреля 2019 г.

Нагадаємо, що отримання прав записуватимуть одразу чотири відеокамери. Це має зробити оцінки об’єктивними і запобігти корупції.

ВідеоВ Україні запроваджують відеофіксацію складання практичних іспитів на водійські права

Відтепер дії екзаменатора та кандидата у водії фіксуватимуть чотири відеокамери, встановлені у салоні авто. Нововведення має зменшити суб’єктивність оцінки, а ще дасть можливість невдоволеним мати відеодокази, якщо зберуться оскаржувати рішення перевіряльника.  

В Україні запроваджують відеофіксацію складання практичних іспитів на водійські права

Залиште свій коментар

Вибір редакції