В Україні після карантину може зрости попит на оренду авто: названа причина

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Уся річ у таксі.

В Україні після карантину може зрости попит на оренду авто.

Про це в інтерв'ю APNews розповів генеральний директор у Всеукраїнській асоціації автомобільних імпортерів і дилерів Олег Назаренко.

За його словами, все це може бути пов'язано з таксі, а точніше з небажанням клієнтів ним користуватися.

"Цей ринок не був розвинений, тому що не було бажаючих. Тобто брати в оренду автомобіль, який в цьому сенс, потрібно його десь тримати, десь зберігати. Простіше і краще взяти сісти в таксі. Але якщо зараз всі сідають в це таксі, вони не впевнені, що до цього не їхав хтось інфікований.

Можна проводити дезінфекцію салону автомобіля, але ці всі засоби дезінфікаційні дуже погано впливають на обшивку. Тому не будуть таксисти після кожного пасажира проводити дезінфекцію. І люди не будуть впевнені, що за хвилину до того, як вони сіли в таксі, чи за 15 хвилин, таксист не віз хворого до лікарні. А коли ви берете в оренду автомобіль, наприклад, на місяць, такого не станеться".

Назаренко додав, що за кордоном люди, які раніше виступали проти авто, почали їх купувати.

"Це лише мої прогнози, вони можуть бути помилковими. Мої прогнози орієнтовані на Європу, в США. Ці всі люди оці свої переконання, мантри не те що змінили, а просто забули трохи. Купують автомобілі, тому що жити хочуть".

Залиште свій коментар

Вибір редакції