В Україні планують адаптувати АЗС під електрокари

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

На автозаправках пропонують встановлювати зарядки.

В Україні планують зобов’язати автозаправки обов’язково встановлювати зарядки для електрокарів.

Відповідну зміну можуть внести до чинних державних будівельних норм, пише заступник міністра регіонального розвитку Лев Парцхаладзе у Facebook.

За його словами, в Україні та світі зростає кількість електромобілів, а тому нововведення просто необхідні для комфортних поїздок власників таких авто. Якщо згаданий стандарт ухвалять, то на нових і реконструйованих АЗС в обов’язковому порядку повинні будуть проектуватися зарядні станції.

Парцхаладзе нагадав, що важливі зрушення у цьому напрямі уже були досягнуті. Так, від 1 липня набули чинності норми, за якими 5% машиномісць на нових або реконструйованих паркінгах мають облаштовувати зарядки для електрокарів.

ПРО ІДЕЮ ВЛАШТУВАННЯ ЕЛЕКТРОЗАРЯДОК НА АЗС Друзі, ми продовжуємо оновлювати застарілі державні будівельні норми. Наразі...

Опубликовано Lev Partskhaladze Вторник, 16 июля 2019 г.

Крім того, Верховна Рада ухвалила законопроєкт про штрафи за паркування на місцях для електрокарів. Штрафи власникам паливних авто почнуть виписувати після набуття чинності документу.

Відео В Україні наступного року мають з'явитись дві зарядні станції "Тесла"

Появу суперчарджерів анонсував у своєму Twitter Ілон Маск. Також він додав карту, на якій позначені місця розташування майбутніх зарядок. Це Житомир та село Опарипси Рівненської області. Що чекають власники "Тесл" і селяни від цих суперчарджів – далі у сюжеті.

В Україні наступного року мають з'явитись дві зарядні станції "Тесла"

Залиште свій коментар

Вибір редакції