В Україні розмитнили 21 тисячу "євроблях". Скільки отримав бюджет

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

За авто на єврономерах сплачено понад 1,5 млрд грн.

Станом на 10 січня в Україні розмитнено 24,6 тисячі автівок на іноземній реєстрації, серед яких 21 тисяча "євроблях". Перереєстрація принесла до бюджету 1,5 млрд грн.

Про це йдеться на сайті Мінфіну України.

Із сплаченої під час розмитнення суми тільки мита внесли на 158,2 млн грн, ПДВ – 495,5 млн грн, а акцизного податку на 738 млн грн. Власники "євроблях" також сплатили за кожне авто по 8,5 тисячі "добровільних внесків", що склало загалом 174,1 млн грн.

Як свідчать дані митної статистики, протягом останніх двох тижнів в середньому за добу здійснюється митне оформлення 1,5 тисячі транспортних засобів з іноземною реєстрацію.

Нагадаємо, що фіскали розповіли, що заважає швидко розмитнювати "євробляхи". Власникам авто на єврономерах радять заздалегідь готувати усі документи.

ВідеоВласники "євроблях" залишають свої машини у Польщі, аби не платити мито та заставу

Бум на розмитнення автівок на єврономерах. Власники таких машин відмовилися від блокування кордонів і окупували митниці, аби легалізувати свої авто. У Чернівцях за кілька днів дії нового закону про розмитнення цю процедуру вже пройшли майже 2 сотні власників "євроблях". 

Власники "євроблях" залишають свої машини у Польщі, аби не платити мито та заставу

Приєднуйтесь до групи ТСН.Авто у Facebook

Залиште свій коментар

Вибір редакції