Лідер "євробляхерів" шокував відсотком розмитнених авто із Європи

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

На його думку, половину перереєстрованих машин ввезли дилери.

Наразі в Україні розмитнено лише близько 5 % авто на єврономерах, більшість із яких було ввезено уже після набуття чинності нових законів.

Про це в ефірі програми на каналі ZIK розповів голова "Авто Євро Сили" Олег Ярошевич.

За його словами, автодилери користуються пільговим періодом, щоб ввезти якнайбільше автомобілів, а продавати їх будуть уже згодом.

"В загальному, згідно навіть показників ДФС, 50% із них – свіжезавезені автомобілі, які прибули в Україну після 25 грудня. Автодилери кинулись завозити авто зі знижкою 50% від сплати акцизу. Вони зараз навозять їх сюди в Україну, а потім будуть реалізовувати", – розповів Ярошевич.

На його думку, із близько двох мільйонів "євроблях" розмитнено лише 50 тисяч, тобто менше 5%. Разом з тим значна кількість українців просто вивезли свої автівки на єврономерах за кордон та залишили їх там, щоб уникнути штрафів. При цьому немає жодної статистики, скільки людей так вчинило.

Окрім того, за його словами, після ухвалення закону про розмитнення "євроблях" черги на кордонах не зменшились.

Нагадаємо, що понад 700 мільйонів митники "добровільно" здерли за 86 тисяч "євроблях". Станом на 14 лютого в Україні розмитнили уже 161 тисячу автівок на єврономерах, які принесли до бюджету 10,1 млрд гривень.

ВідеоРозмитнення авто: на трьох постах Закарпатської митниці "євробляхи" оформляють цілодобово

Через сплив терміну пільгового розмитнення, який завершується 22 лютого, ще на трьох постах Закарпатської митниці почали цілодобово оформляти так звані "євробляхи". Охочих легалізувати авто за півціни багато і на Волині. Там на всіх пунктах пропуску автомобілі стоять на спеціальному майданчику.

Розмитнення авто: на трьох постах Закарпатської митниці "євробляхи" оформляють цілодобово

Залиште свій коментар

Вибір редакції