Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Автівка нагадує Smart.

В Україні у продажу з’явився новий електрокар Bostrix Cubic, який коштує всього 3,5 тисячі доларів. Компакт виготовляють у Китаї.

Відео з оглядом автівки, яка нагадує Smart, з’явилось на YouTube-каналі AutocentreUa.

Електрокар розвиває максимальну швидкість у 45 км/год, а заряда батареї вистачить щоб проїхати до 75 кілометрів. Авто обладнане свинцевим акумулятором на 12 V. Він передає заряд на 2-кіловатний двигун, який за максимального навантаження видає 4 кВт.

Bostrix Cubic отримав у комплектації легкосплавні диски на 12 дюймів, електричні склопідіймачі та прозорий люк на даху. У салоні авто за свої кошти отримало аудіосистему та спортивне кермо.

Кузов виготовлений зі склопластику, тому вага авто становить всього 420 кг. Електрокар вміщує водія та двох пасажирів.

Нагадаємо, що імпорт електрокарів до України утричі виріс 2018 року. Найбільше авто було імпортовано у листопаді – 956 електрокарів. На другому місці грудень – 887 одиниць. Далі послідовно травень (850), січень (793) та серпень (722).

ВідеоУкраїнці придбали рекордну кількість електрокарів у 2018 році - Економічні новини

Виплачувати субсидії готівкою почнуть вже у березні. Це стосується тих українців, яким субсидію призначили із жовтня минулого року - повідомляють у Мінсоцполітики. Укрзалізниця цього року планує у кілька разів підвищити вартість квитків.  Про це йдеться у фінплані компанії. У 2018 році в країні придбали майже 5 з половиною тисяч електромобілів, що майже вдвічі більше, ніж у 2017-му. 

Українці придбали рекордну кількість електрокарів у 2018 році - Економічні новини

Залиште свій коментар

Вибір редакції