В Україні Uber контролюватиме швидкість своїх водіїв

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
В Україні Uber контролюватиме швидкість своїх водіїв

Вже створено спеціальне програмне забезпечення.

Міністерство внутрішніх справ спільно з мережею таксі Uber створили проєкт щодо покращення безпеки дорожнього руху.

Про це 18 березня під час брифінгу заявив заступник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко, передає офіційний сайт відомства.

"Історія почалася ще з минулого року, коли у масштабній аварії за участі водія таксі, загинуло багато людей.  Тоді у нас виникла ідея двосторонньої співпраці. Кожен, хто користується таксі, знає, що водій постійно отримує на свій смартфон повідомлення, в якій точці забрати пасажира, а компанія, за допомогою цього ж смартфона, бачить, де саме знаходиться водій. Крім того, компанія-адміністратор таксі бачить, з якою швидкістю рухається водій.

Ми запропонували створити нове програмне забезпечення, за допомогою якого компанія Uber могла б контролювати швидкість своїх водіїв, а якщо таксист порушує правила дорожнього руху, то він отримує смс-попередження від компанії", - зазначив заступник міністра.

Водночас Антон Геращенко додав, що якщо водії таксі Uber чи інших операторів будуть порушувати правила дорожнього руху, вони будуть відповідати перед законом, як і інші водії. Нова система безпеки від компанії Uber працюватиме як додаткова гарантія безпеки водія і пасажира.

Отже, водій таксі зможе краще дотримуватися правил дорожнього руху знаючи, що в компанії ведеться статистика кількості його порушень, що може призвести до зниження його рейтингу. А значить, він стане рідше порушувати швидкісний режим, що з урахуванням величезної кількості водіїв таксі призведе до підвищення безпеки на дорогах України

Додамо, Україна стала другою в світі країною після Сполучених Штатів Америки, де працює сервіс добровільного контролю швидкості в мережі компанії Uber.

Наступна публікація