В Україні виявили "кладовище" розбитих та покинутих поліцейських Toyota Prius: відео

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
В Україні виявили "кладовище" розбитих та покинутих поліцейських Toyota Prius: відео

t.me/kharkiv_1654

Ними взагалі ніхто не займається.

У Дніпрі на території Управління патрульної поліції виявили "автомобільне кладовище", на якому знаходяться десятки розбитих поліцейських авто Toyota Prius.

Про це повідомляє Telegram-канал "Харків 1654".

Так, на всіх машинах видно пошкодження - розбиті бампери і скло, вм'ятини на дверях і відірвані дзеркала. Автора відео обурило, чому керівництво силового відомства вирішило кинути машини без діла. Адже, на його думку, більшу частину моделей можна легко повернути "до життя", а не купувати нові за рахунок бюджету країни.

Зазначимо, що тут присутні й декілька екземплярів Mitsubishi Outlander.

"У Дніпрі, на території УПП є ціле кладовище розбитих поліцейських авто. Чому їх ніхто не ремонтує і хто за це відповість, не ясно. А поки що ми можемо подивитися, на що пішли наші гроші", - говорить автор відео.

Додамо, що в автопарку української поліції знаходяться тисячі машин різних марок і моделей. Більшу частину з них складають гібридні Toyota Prius і Mitsubishi Outlander. Також на службі є Renault Duster, Hyundai Sonata і Skoda Rapid.

У 2020 році держава витратила понад 1,5 млрд грн на закупівлю 2852 службових автомобілів. Найбільше машин закупило Міністерство внутрішніх справ. Так, Національна поліція придбала 748 спеціалізованих автомобілів із додатковим обладнанням на суму в 369 млн грн. Як правило, державні замовники обирали автомобілі марки Renault, а найпопулярнішою моделлю став кросовер Renault Duster.

Наступна публікація